[ad_1]

Son dakika...  Gram altında tarihi rekor!

Altının ons fiyatı geçtiğimiz iki hafta üst üste kıymet kazanırken, yeni haftaya da yükselişle başladı. Çin’in Covid-19 önlemlerini gevşetmesiyle küresel piyasalarda risk iştahı artarken, dolar endeksi negatif etkilendi. Ons altın tutarları ise desteklendi.

Ons altın haftanın ilk işlem gününde 1810 dolara kadar yükselerek, 5 Temmuz tarihinden bu yana en yüksek seviyeyi görmüş oldu. Sarı maden gün içinde en düşük 1793 doları görürken; saat 14:27 itibarıyla yüzde 0,10 oranında düşüşle 1795 dolar seviyesinde işlem görüyor.

ALTIN FİYATLARINDAKİ ANLIK DURUM İÇİN TIKLAYIN…

GRAM ALTINDA TARİHİ REKOR

Altının gram fiyatı bugün 1084 liraya kadar yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniledi. Gram altında yaşanmış olan yükselişi, ons altın fiyatındaki kıymet kazancı destekledi. Gram altın, gün içinde en düşük 1074,80 lira seviyesini görürken; şu dakikalarda yüzde 0,14 oranında düşüşle 1075,58 lirada bulunuyor. Aynı dakikalarda çeyrek altın 1770 lira, Cumhuriyet altını da 7 bin 289 liradan satılıyor.

Gram altın tutarları, geçtiğimiz haftayı 1077 lira seviyesinden tamamlarken; yeni haftanın ilk işlem gününe 1082 lira seviyesinden başlamıştı.

 EYT ne zaman çıkacak, kimleri kapsayacak? EYT son durum ne? İşte detaylar!

EYT ne süre çıkacak, kimleri kapsayacak? EYT son durum ne? İşte detaylar!

[ad_2]

Kaynak link

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir